Dopřejte si odpočinek v lázních nebo wellness hotelu

Pokud přemýšlíte o relaxaci a odpočinku, máme pro Vás zajímavý tip. Velkým trendem poslední doby jsou wellness pobyty a to buď v lázních anebo wellness hotelech. Lidé dnes žijí v hektické době a nemají čas si odpočinout. Od toho tu jsou wellness programy, které se snaží eliminovat stres.

Jaké pobyty ve wellness hotelech na Vás čekají?

V nabídce je dnes nespočet antistresových a wellness pobytů. Jsou také specializované pobyty šité na míru manažerům, kteří jsou velmi vytížení a potřebují intenzivní relaxaci. Mnohdy wellness hotely i lázně nabízí aktivní odpočinek v podobě sportovních aktivit jako jsou tenis, golf, squash apod. Většina těchto zařízení má vlastní bazén, saunový svět, hydroterapii, luxusní procedury a relaxační místnost. Mezi novinky ze světa wellness patří ajurvedské masáže, jávské masáže, luxusní ošetření pleti, hammam, rasulbald atd. Do nabídky zařazujeme lázně anebo wellness hotely, které splňují přísná kritéria wellness and spa. Moderní spa nabízí oázu naprosté relaxace, odpočinku a klidu. Nový wellness hotel, který jsme zařadili do naší nabídky je spa resort Tree of Life v lázních Bělohrad. Spa resort sousedí s tradičními slatinnými Annenskými lázněmi Bělohrad a využívají přírodní zdroj lázní v podobě annenské rašeliny. Resort Tree of Life spojuje špičkovou lázeňskou péči a moderní wellness služby v podobě exotic spa. Veškeré služby jsou „pod jednou střechou“, což je velice pohodlné pro klienty.

Dárkové poukazy do wellness hotelů a lázní

Rádi Vám vystavíme dárkový poukaz, který je vhodným dárkem pro Vaše blízké a kamarády. Dárkový poukaz do lázní má platnost 1 roku a můžeme Vám jej zaslat buď poštou za 50,- anebo zdarma e-mailem. Poukaz tak můžete mít doma ještě v tentýž den. Přejeme pěkné chvíle při výběru Vašeho pobytu.

CK Relax & Wellness

www.e-lazne.eu