Garáže

Jsem majitelem stavební firmy, která se zabývá zateplováním všelijakých budov. Ač by se nemuselo zdát, pro zateplení budovy je potřeba mnoho šikovných rukou a ještě více technických nástrojů a přístrojů. Jenže když jste v terénu, kam chcete veškeré tyto pomůcky uschovat? Situaci lze vyřešit snad jen malými mobilními budkami, které ale nejsou příliš komfortní a nenabízejí dostatek místa.

 

Jsem rád, že pro naše účely nám vyhovuje spolupráce s polskou firmou Maritom, která nabízí prodej a servis plechových montovaných garáží. Mile mě překvapilo, že jsme si mohli vybrat nejen barvu nátěru (což pro mě nebylo zas až tak podstatné), ale také rozměry garáže a styl zapracování dveří.

Jelikož jsem pro svoji firmu nakupoval větší množství těchto garáží podle oblastí, kde zateplujeme, bylo dobré, že jsem mohl určit pro každou garáž jiný rozměr. Aktuálně máme od firmy Maritom zakoupeno asi 6 garáží, které využíváme jako sladovací prostory pro bezpečné uschování nářadí, materiálu a pomůcek. Již se nám nestává, že by zaměstnanci ráno přišli na stavbu a nemohli najít materiál, který ještě večer měli k dispozici. Časem jsme se zařídili i tak, že pokud odjíždíme od zatepleného domu k nové zakázce, umíme si montovanou garáž jednoduše a bez obtíží přemístit tam, kam potřebujeme.

Pokud v budoucnu budu pro svoji stavební firmu potřebovat ještě další garáže, bez váhání se obrátím na firmu Maritom. Jednání totiž proběhlo rychle, stručně a jasně bez jakýchkoliv obtíží a takovou spolupráci já mám rád. Musím se přiznat, že u svého rodinného domu již také mám jednu garáž, kterou využívám jako přístřešek pro svůj automobil. Maritom bez váhání doporučuji i vám.

Tomasz Fryt