Gps lokalizace není jedinou možností

Obáváte se o zdraví Vašich dětí, které chodí ze školy samotné? Máte strach o svoji manželku, když se vrací pozdě v noci domů? Vzhledem k počtu zmizelých osob se rozhodně není čemu divit, přesto nemusíte zoufat. Objevte efektivnější způsob vyhledávání osob než je gps lokalizace. Aktivujte svým blízkým speciální kartu v mobilu a buďte obeznámeni s jejich polohou do 9,5 sekund kdykoliv a kdekoliv. Nenechávejte nic náhodě a spolehněte se na výkonnější systém než je gps lokalizace! Mějte bezpečí své rodiny pod kontrolou.

Když ne gps lokalizace, tak efektivnější mobilní vyhledávání

Gps lokalizace funguje pomocí gps modulu, který musí nosit Vaši blízcí neustále u sebe. Velkou nevýhodou gps lokalizace navíc je, že satelit modul (tedy hledanou osobu) nezachytí například v některých domech nebo na místech s hustou zástavbou. Buďte si na 99% jisti, že své milované vždy najdete díky daleko efektivnějšímu mobilnímu vyhledávání a signálu, kterým je pokryta prakticky celá Česká republiky. A jaké další výhody Vám mobilní lokalizace namísto gps lokalizace nabízí?

bez dokupování drahých přístrojů – k aktivaci služby stačí jakýkoliv mobilní telefon

– mobilní telefon nosí dospělí i děti neustále u sebe, proto jim není potřeba vnucovat příslušenství pro gps lokalizaci

– poloha osoby je známá do 9,5 sekund

– výkonnější systém než gps lokalizace pro ochranu dětí i dospělých osob, který je podporován Policií ČR

– mobilní signál v současnosti pokrývá 99% území, na kterém je polohu osoby možné úspěšně zjistit

– aktivace je rychlá a pohodlná

Dejte své rodině bezpečí a sobě klidný spánek bez nočních můr!

Zapomeňte na gps lokalizace a aktivujte si bezpečný mobil!

Aktivace mobilní lokalizace je na rozdíl od gps lokalizace velmi jednoduchá. Kontaktujte najdute.cz, která spolupracuje s Policí ČR, a pořiďte si kartu s přihlašovacími údaji, díky kterým bezpečný mobil telefonicky zprovozníte. Zbavte se svých obav a chraňte své nejbližší tou nejpohodlnější a zároveň nejúčinnější cestou!