I nakupování může být radost!

Představujeme Vám internetový obchod se spodním prádlem www.intimia.cz. Nabízíme vám široký sortiment kvalitního dámského spodního prádla pro každou ženu i dívku. Sháníte-li kvalitní podprsenky, kalhotky či košilky, neváhejte a prověřte si náš sortiment na www.intimia.cz a určitě si vyberete i vy.

Spodní prádlo je pro každou ženu velmi důležité. Pokud se necítíte pohodlně, nejste ve své kůži a nemůžete podávat stoprocentní výkony. Proto vám nabízíme jen to nejkvalitnější zboží pro váš příjemný pocit. Spodní prádlo je vyrobeno z jemného prvotřídního materiálu, který vaší pokožce poskytne jemný dotyk a hebkost, kterou si zaslouží. Máte ráda pohodlí? Cítíte se dobře v jednoduchém prádle? Vyberte si podprsenku a kalhotky ve sportovním střihu.

Potrpíte-li si na ozdobné spodní prádlo s krajkami, mašličkami a různým jiným zdobením, přijdete si také na své. V našem sortimentu nechybí samozřejmě ani erotické prádlo, díky kterému zaručeně vzbudíte vášeň v nejednom muži. Výhodou internetového obchodu je, že můžete nakupovat vše z pohodlí vašeho domova 24 hodin denně. Navíc jako jedni z mála nabízíme prodlouženou záruku na výměnu nebo vrácení zboží do 30 dnů bez udání důvodu.

Nabízíme 10 důvodů, proč nakupovat u nás. Nejenže garantujeme nejnižší cenu, díky čemuž ušetříte peníze, ale nákup prostřednictvím internetu Vám ušetří i Váš drahocenný čas. Vybírat u nás můžete z více než 1200 druhů zboží a více jak 22 kvalitních značek. V případě, že si objednáte zboží v hodnotě nad 1500 Kč, máte poštovné zdarma. Další důvody naleznete na našem obchodě, kde se těšíme na Vaši návštěvu.