Ideální osmipalcový parťák na cesty – tablet Gigaset QV830

Prázdniny jsou již v plném proudu a mnoho z nás řeší, jak při cestě na dovolenou zabavit naše ratolesti. Ideálním řešením je pořídit si tablet, který něco vydrží a kde se dají v kvalitním rozlišení sledovat pohádky, filmy, poslouchat hudba, hrát hry a pořizovat fotografie. Neměl by však být příliš velký a těžký, protože už takhle máme zavazadel až až. Tablet však není pouze hračka na cestu. Zahálet nebude ani po dovolené ať už doma nebo v práci.

 

Pro fandy německé kvality a operačního systému Android je ideálním řešením osmipalcový tablet Gigaset QV830, který díky své robustnosti a zadnímu krytu z eloxovaného hliníku zaručí, že jej děti jen tak nezničí. Tablet se dá kromě pohodlného surfování na internetu, chatování nebo kontroly e-mailů využití také na stahování některých z tisíců aplikací a her Google Play.

Na dovolené nebo výletech jej můžeme využít také jako fotoaparát. Tablet Gigaset QV830 má zadní fotoaparát, který má rozlišení 5 MPx a přední s rozlišením 1,2 MPx – především pro pořizování dnes tak populárních selfie snímků. Pevná paměť tabletu činí celých 8 GB. Do tabletu lze přidat externí paměť microSD s velikostí do 32 GB, takže se do ní vejde opravdu spousta pohádek a fotografií.

Jednou z dalších nesporných výhod tohoto šikovného tabletu je výdrž baterie. Na jedno nabití, které trvá jen čtyři hodiny, vydrží 7 hodin přehrávání videí nebo 65 hodin poslouchání hudby, se zapnutou Wi-Fi je připraven na osmihodinové non-stop surfování a v pohotovostním režimu vydrží celých 240 hodin.

Pro užívání tabletu nemusíme být žádní IT specialisté, protože zacházení s ním a ovládání aplikací je naprosto intuitivní a přehledné. Cena tabletu se pohybuje kolem 3400 Kč, což odpovídá nadstandardní kvalitě tohoto nováčka mezi tablety.

O společnosti Gigaset

Gigaset AG, Mnichov, je společnost mezinárodně operující v oblasti komunikačních technologií. Firma je lídrem na evropském trhu DECT telefonů. Zaměstnává 1400 lidí a je přítomná na trzích 70 zemí. Celosvětově zastává druhou pozici mezi dodavateli telefonních přístrojů. Akcie společnosti Gigaset AG jsou obchodovány na Frankfurtské burze pod symbolem „GS“ (ISIN: DE0005156004).

Více o Gigaset: www.gigaset.com/cz