Jednodušší a bezpečnější práce s dokumenty

Přední česká advokátní kancelář Glatzová & Co. nasadila v ostrém provozu inovativní řešení pro jednodušší a bezpečnější práci s dokumenty M-Files.

M-Files zajišťují dokonalý přístup k dokumentům dle přístupových práv, správné verzování dokumentů, sdílení v rámci zvolených týmů, on-line i off-line práci s dokumenty a automatizaci vybraných procesů. M-Files rovněž umožňují snadnou a rychlou tvorbu dokumentů na základě předdefinovaných šablon a podporují automatizaci procesů, například schvalování či eskalaci.

M-Files mohou být efektivně propojeny s jakýmkoliv dalším informačním systémem, například CRM systémem či systémem pro správu případů.

Michal Kopecký, IT Manager společnosti Glatzová & Co., uvedl na semináři Dokumenty v advokátní praxi: „Než jsme systém M-Files začali zavádět, nebyl jsem si jist, zda ho opravdu potřebujeme. Po deseti měsících jeho užívání nechápu, jak jsme mohli fungovat bez něj.“ M-Files dnes využívá ve firmě zhruba padesát právníků a asistentek, a pracují s ním také zaměstnanci back-office. Nasazení bylo bleskové a pro zaškolení uživatelů postačilo jedno dopolední školení (pro větší počet uživatelů se školení několikrát opakovalo, přičemž ho každý absolvoval pouze jednou).

„M-Files dnes využívají desetitisíce zákazníků ve více než sto zemích světa, jazyková lokalizace je dostupná ve 24 jazycích včetně češtiny. S tímto produktem jsme na trhu velice úspěšní zejména díky jednoduchému uživatelskému rozhraní, fantastické administraci a robustní technologii. Firmy jsou schopné nasadit systém řádově v hodinách a již se k souborovému systému nikdy nevrátí,“ uvádí Jan Sedláček, předseda představenstva společnosti Digital Resources a.s.

„Můžeme se pochlubit využíváním těch nejmodernějších technologií a v případě M-Files se jedná o aplikaci, která usnadňuje práci a přináší vyšší efektivitu práce. M-Files tak přispívají k tomu, abychom dále rozvíjeli kvalitu vlastních služeb, které jsou již dnes mezinárodně oceňované,“ doplňuje Jiří Sixta, partner advokátní kanceláře Glatzová & Co.

O společnosti Glatzová & Co.

Glatzová & Co. je přední advokátní kancelář v České republice a na Slovensku s téměř dvacetiletou tradicí. Pravidelně je doporučována nezávislými mezinárodními studiemi a ratingovými publikacemi, které provádějí hodnocení trhu právních služeb, včetně Chambers Global, European Legal 500, IFLR1000 – International Financial Law Review a Global Counsel 3000. Více informací zde: www.glatzova.com.

O systému M-Files

Technologicky vyspělý DMS systém, který je charakteristický jednoduchou obsluhou, přívětivým uživatelským prostředím a přehledným způsobem administrace, který umožňuje převzít administraci i osobě, která není IT specialistou. Jedná se o kvalitní finský informační systém, který je lokalizován a umožňuje volbu jazyka prostředí. Digital Resources a.s. je leading partnerem M-Files v České republice, poskytuje profesionální služby a podporu tohoto inovativního řešení na českém a slovenském trhu. Je též výrobcem vlastního CRM systému Intuo – Company Intelligence, který je plně integrován s M-Files. Více informací zde: www.mfiles.cz. Více o Digital Resources a.s. zde: www.digres.cz.

Vaše dotazy zodpoví:

Jan Sedláček 
předseda představenstva

Digital Resources a.s. 
GSM: +420 602 686 991
E-mail: jan.sedlacek@digres.cz
Telefon: +420 281 090 141
Fax: +420 281 090 140
www.digres.cz