Medicton Group získává technologie a zvyšuje výkon

Společnost Medicton Group působí v oblasti servisních služeb zdravotnické přístrojové techniky, dodává lékařskou techniku a úspěšně též působí v oblasti výzkumu a vývoje vlastních výrobků.

„Poskytujeme profesionální služby ve zdravotnictví a vyvíjíme vlastní technologie. Snažíme se pracovat efektivně, a proto je kvalitní infrastruktura velmi důležitá. Ačkoliv nepatříme mezi gigantické firmy, s pomocí Evropského fondu pro regionální rozvoj se nám podařilo získat výborné technologie, které podpoří vyšší výkon a další růst kvality poskytovaných služeb,“ uvádí Martin Dobiáš, ekonomický ředitel společnosti Medicton Group.

Jednou z hlavních komponent řešení je český systém Intuo – Company Intelligence, který usnadňuje plánování servisních zásahů a řeší oblast dispečinku. Systém též umožňuje řízení firemních procesů, evidenci a vyhodnocování aktivit. Je provázán s ekonomickým systémem Pohoda, telefonickou ústřednou a emailovým serverem.

Tým certifikovaných techniků obsluhuje stovky zdravotnických zařízení a poskytuje vysoce odborné služby.

„Sázíme hodně i na oblast vývoje vlastních technologií a nyní máme profesionální nástroje na řízení procesů a navíc se nám podařilo provázat řízení kvality (ISO) přímo na úroveň procesů, které můžeme v systému sledovat,“ dodává Vratislav Fabián, technický ředitel společnosti Medicton Group.

Medicton Group vyvíjí vlastní neinvazivní měřidlo tlaku krve, dále rozvíjí technologii eye-trackingu pro lékařské aplikace. Pracovníci vývojové skupiny úzce spolupracují s elitními výzkumnými pracovišti v ČR, například FEL ČVUT v Praze, 1. LF UK v Praze.

Více o společnosti Medicton Group zde: www.medicton.com

O Intuu

Intuo – Company Intelligence je systém pro řízení firemních procesů (xRM). Umožňuje řídit servis, obchod a marketing. Podporuje týmovou práci. Jeho silnou stránkou jsou vazby mezi informacemi bez jakéhokoliv omezení. Intuo je ryze český produkt.

Více informací zde: www.digres.cz.

Vaše dotazy zodpoví:               

Martin Dobiáš

Ekonomický ředitel

Medicton Group s.r.o.
GSM: +420 604 271 759
E-mail: dobias@medicton.com
              www.medicton.com