Menežovatelný Ethernet Network Termination Unit od výrobce Tainet

Společnost Tainet uvedla na trh Ethernet Network Termination Unit (ENTU). Neboli zařízení pro ethernetové síťové zakončení s media konvertorem mezi rozhraním ethernet a optickým rozhraním. ENTU 762 je zařízení, které nabízí nejenom převod mezi optickým a ethernet rozhraním, ale umožňuje jeho místní i vzdálenou správu a to na velké vzdálenosti.

ENTU 762 nabízí jednoduché řešení prodloužení metalických sítí mezi sebou, pomocí optického vlákna a to až do vzdálenosti 110 kilometrů. ENTU série 762 má dva modely. A to 762F který obsahuje Fast ethernet media konvertor a 762G který obsahuje gigabitový ethernet media konvertor. Oba modely se pyšní celou řadou vlastností, které je řadí mezi top produkty v této oblasti. Nemusíte volit mezi jednotlivými vlastnostmi, jelikož ENTU série 762 obsahuje všechna. Je to již zmiňovaný dosah až 110 kilometrů. Uživatel si sám zvolí jaký SFP (optický) modul pro něj bude nejvhodnější a ten pak umístí do zařízení. Jednoduchá, ale plná správa zařízení a to jak místní tak i vzdálená přes webové rozhraní. Podporují QinQ a oba modely jdou také umístit do šasi. Například Šasi MTR-17.

O společnosti ATTEL Bohemia:

ATTEL Bohemia s.r.o je výhradní distributor datových telekomunikačních zařízení značky DrayTek a TAINET, které podporují nejnovější technické a užitné trendy v telekomunikacích. Zároveň zajišťuje a provádí distribuci, servis, školení i komplexní telekomunikační řešení.

 Kontaktní údaje:

Jan Bedrna | Produktový manager

ATTEL Bohemia, s.r.o.
Podnikatelská 565, 190 11 Praha 9

http://www.attel.cz, bedrna@attel.cz