Mobilní sledování – účinnější než gps monitoring!

Běhá Vám husí kůže po zádech kdykoliv se doslechnete o dalším uneseném dítěti? Bojíte se toho, že se Vaší blízcí jednou nemusí vrátit v pořádku domů? V dnešní době, kdy statistických údajů mapujících počet unesených osob neustále přibývá, se rozhodně nejedná o paranoiu, ale o zcela přirozený fakty podložený strach. Objevte metodu účinnější než gps monitoring a najděte polohu svých blízkých jednoduše pomocí mobilního signálu. Mějte pod kontrolou bezpečnost Vašich milovaných bez gps monitoringu – pomocí mobilního telefonu!

 

Kde gps monitoring selhává, mobilní sledování zachraňuje

Gps monitoring je velmi populární novinkou, ale nabízí méně výhod než pohodlnější sledování pomocí mobilního telefonu. Aby byl gps monitoring funkční, musí u sebe nosit sledovaná osoba neustále gps modul, který navíc satelity nezaměří, pokud se pohybujete v husté zástavbě nebo jste pod střechou nějakého objektu. Naproti tomu sítě operátorů pokrývají 99% území, a tak můžete osobu se službou mobilního sledování zaměřit prakticky kdekoliv. A jaké další výhody Vám mobilní sledování nabízí?

bez dokupování drahých přístrojů – k aktivaci služby stačí jakýkoliv mobilní telefon

– mobilní telefon nosí dospělí i děti neustále u sebe, proto jim není potřeba vnucovat příslušenství pro gps monitoring

– poloha osoby je známá do 9,5 sekund

– výkonnější systém než gps monitoring pro ochranu dětí i dospělých osob, který je podporován Policií ČR

– mobilní signál v současnosti pokrývá 99% území, na kterém je polohu osoby možné úspěšně zjistit

– aktivace je rychlá a pohodlná

Dejte své rodině bezpečí a sobě klidný spánek bez nočních můr!

Naším partnerem je i Ministerstvo vnitra

Tento projekt předčící účinností vyhledávání osob i satelitní gps monitoring je podporován kromě Policie ČR také Ministerstvem školství či Ministerstvem vnitra. Aktivujte si službu, která může zachránit životy.
Předcházejte únosům a jiným nebezpečí pomocí mobilního telefonu již nyní!