Navštivte chorvatské ostrovy

Někteří turisté nechtějí na chorvatské ostrovy jezdit, údajně je odrazuje komplikovaná doprava. Odborníci ale jejich obavy rozptylují. Není třeba se toho obávat. Trajekty jezdí na ostrovy po celý den a drtivá většina z nich je perfektně dostupná. Na některé ostrovy se dostanete přes most, takže odpadá cestovat trajektem. Všechny informace o spojení na ostrovy a o poplatcích na trajektech se dozvíte v naší cestovní agentuře a na našich stránkách www.jadrankatour.cz.

Na ostrovech si přijdou na své milovníci přirody. Kdo jednou strávil dovolenou na ostrově, většinou se tam vrací. Pokud chcete strávit opravdu klidnou dovolenou, vyberte si některý ostrov, v případě, že raději vyhledáváte společnost, zvolte rušnější místo poblíž k pevnině. I v tomto případě máte možnost výběru apartmánů v chorvatsku na www.jadrankatour.cz.
Všechny apartmány a studia jsou vybaveny kuchyňským koutem a nezbytným nádobím na vaření a stolování, /příbory, talíře, hrnky, skleničky, atd./ dále ledničkou, kamny nebo vařičem elektrickým nebo plynovým, televizí popř. satelit, koupelnou se sprchou, někde je vana, s WC, /toaletní papír jen na první den/, ložnicí s manželskou postelí a v případě přistýlek jsou k dispozici další lůžka, nebo rozkládací gauč. Pod pojmem obývací prostor najdeme buď kuchyňskou linku s jídelnou a v některých případech i samostaný obývací prostor. Ve vybavení nejsou pytle do odpadkových košů, prostředky na mytí nádobí a úklid, zápalky a toaletní papír. Ve všech apartmánech je poskytnuto povlečení, při pobytu delším jak 7 dní je zajištěna výměna ložního prádla. Až na vyjímky jsou k dispozici i ručníky a utěrky. U apartmánů jsou terasy nebo balkon. Je zajištěno jedno parkovací místo na apartmán u domu a ve většině případů je k dispozici i venkovní gril.
Pokud se rozhodnete pro apartmán v Chorvatsku, objednávejte na www.jadrankatour.cz.