Ostravský Autoporadce Ivan Doubek ve Dni D České televize

Unikátní projekt AutoAukce.com se představí už tento čtvrtek 17. února v populárním pořadu České televize Den D. Před pět známých investorů předstoupí v české verzi celosvětově úspěšného pořadu šéf ostravské společnosti Autoporadce Ivan Doubek. Uvidíte, jak a zda se mu podaří investory zaujmout a jestli tak získá téměř miliónovou investici na pořízení sofistikovaného a finančně nákladného aukčního software. Pořad začíná na kanále ČT1 ve čtvrtek 17. února pět minut před devátou večer.
Systém AutoAukce.com nabízí obyčejným lidem či firmám, kteří potřebují prodat své auto, možnost dosáhnout na vyšší prodejní cenu než v případě prodeje přes autobazar. Současně kupujícím nabídne reálnou tržní cenu vozidla a ne nadsazené ceny prodejců ojetých vozidel. Systém je unikátní v tom, že žádný jiný aukční server s možností nákupu i prodeje aut pro širokou veřejnost nenabízí jako svou nedílnou součást také okamžité zajištění zákonného i havarijního pojištění, financování nákupu, zabezpečení či servisování. Nespornou výhodou AutoAukce.com pro prodávajícího je i fakt, že prodávané vozidlo má až do předání po on-line prodeji stále k dispozici.

Samotná elektronická aukce vozidel probíhá formou přihazování k vyvolávací ceně vždy v sobotu od 14 hod. „Případný zájemce o koupi auta u nás nemusí mít žádný strach. Vůz si může sám před samotnou aukcí prohlédnout a prověřit. K dispozici proto také dáváme už hned přímo na webu jedinečné identifikační číslo vozu, tzv. VIN,“ říká autor projektu AutoAukce.com a ředitel společnosti Autoporadce, která autoaukční server provozuje, Ing. Ivan Doubek. „Nemusí také skládat žádnou jistinu. Autoaukce se může zúčastnit každý za poplatek pouhých 50 korun,“ dodává Ivan Doubek.

O společnosti

Autoporadce s.r.o. vznikla v roce 2009. Ředitelem a jednatelem ryze české společnosti je Ing. Ivan Doubek, který se problematikou e-aukcí zabývá od roku 2004. Společnost disponuje týmem zkušených odborníků v oblasti motorových vozidel. Množství vozidel registrovaných v systému aukce každý týden výrazně roste. Součástí nabídky jsou stovky vozidel. Vizí firmy je být největší e-aukční systém nákupu a prodeje motorových vozidel pro všechny soukromé i právnické osoby se všemi potřebnými doprovodnými službami na pobočkách. Jako jednu ze svých služeb nabízí firma také unikátní produkt APONImetr, který umožňuje kontrolovat zadavatelům a plátcům zakázek vozidla či techniku dodavatelských firem.

Petr ADAM, PR&Marketing Manager, www.autoporadce.com