Pálení čarodějnic 30.4.2013 aneb čarodějnice s dětmi

I na rok 2013 pro Vás chystáme pálení čarodějnic na bobové dráze. Ročník 2012 se vydařil, přišlo Vás opravdu hodně a to nás těší. Přálo nám i počasí a tak mnozí pálili čarodějnice do pozdních hodin. Fotografie z pálení čarodějnic najdete v naší fotogalerii pálení čarodějnic.

Čarodějnice v Praze se stávají pomalu, ale jistě akcí, kterou vyhledává stále více lidí. Pálení čarodějnic je neobvyklá, ale velmi oblíbená událost, která má své prameny již v dávné historii. Mnoho našich návštěvníků nemá možnost trávit pálení čarodějnic někde u ohně mimo Prahu a proto jsme se rozhodli Vám přiblížit atmosféru pálení čarodějnic i do Prahy. Čarodějnice v Praze na bobové dráze nejsou jen o zapálení ohně, na kterém je upálena čarodějnice. Naše čarodějnice jsou hlavně o programu pro děti, soutěží pro děti s týmem animátorů, opékání buřtů na ohni a o celkové atmosféře. Na své si přijdou i dospělí, pro které máme připravenou spoustu lahůdek a nápojů.

Termín akce Čarodějnice Praha 2013

30. dubna 2013, od 14:00 do 22:30 hodin

Program pro děti bude připraven od 15:00 hodin

Bobová dráha, Prosecká 36, Praha 9 – kontakt

Program čarodějnic v Praze 2013 na Bobové dráze

Nemáte možnost pálit čarodějnice na chatě či chalupě a chcete s dětmi někde opéct buřta? Nevíte kam vyrazit s dětmi v Praze na čarodějnice? Přijďte na čarodějnice k nám a zažijte se svými dětmi netradiční oslavu Pálení čarodějnic a příchodu jara v Praze na Bobové dráze Prosek! Na úterý 30. dubna od 15:00 hodin jsme pro Vás a Vaše děti připravili pálení čarodějnic, opékání buřtů, hry a soutěže, ve kterých se neztratí ani ti nejmenší.

Na travnaté ploše před Bobovou dráhou se podle dlouhodobé předpovědi slétnou poslední dubnový den čarodějnice a čarodějové ze širokého okolí. Minulý rok jich tu bylo určitě přes 500! Mnoho z nich s malými čaroději, které tu očekáváme i tento rok. Těšte se na nové hry a tentokrát i na první společnou fotku všech čarodějnic a čarodějů u naší hranice, kterou uděláme ještě před zapálením ohně. Budeme rádi, když přijdete či přiletíte v čarodějnickém kostýmu a společně vytvoříme největší skupinovou fotku čarodějnic v Praze.

Pro děti budou od 15h do zapálení hranice připraveny kreativní i sportovní hry s tématikou čarodějnic a pro nejmenší čarodějnické omalovánky kouzelnými pastelkami STABILO.

Zapálení hlavního ohně kolem 19:00 hodin. Na akci nebudou chybět jídla z našeho grilu, grilované klobásky a další občerstvení, které připraví kuchaři Restaurace-bobovka. Vstup a parkování zdarma.

Novinka na pálení čarodějnic 2013

V letošním roce jsme pro Vás na pálení čarodějnic připravili novinku. Ve spolupráci s pivovarem Ferdinand Vám umožníme posezení i do pozdních hodin. Na akci budou dva větší stany pro možnost posezení i za nepříznivého počasí.

Akce se koná v areálu Bobové dráhy, Praha 9 Prosek

Leták akce Čarodějnice 2013

 Pálení čarodějnic 30.4.2013 aneb čarodějnice s dětmi

 

Více informací a fotogalerie na stránkách Restaurace na bobovce – Prosek.