Přivezte si vlastní medaili z Olympijských her

Praha 14. 2. 2012 – Sportovní fandové jistě potvrdí, že letošní léto bude ve znamení Letních olympijských her v Londýně. Jelikož i dětský tábor FlowerGarten se kromě anglického jazyka z velké části zaměřuje také na sport, nebylo by snad ani přípustné neinspirovat se těmito hrami. Proto byl letošní anglický dětský tábor příhodně nazván Olympic games Kácov 2012.

Desítky pravidelně jezdících dětí i nováčků se mohou těšit nejen na to, že budou mít možnost pořádně procvičit své znalosti anglického jazyka, ale také si protáhnout tělo při mnoha rozmanitých sportovních aktivitách. 

Letošní rok je pro účastníky tábora plný novinek. Můžeme zmínit například rekonstrukci webových stránek, kde rodiče naleznou potřebné formuláře a důležité informace, děti si pak mohou stáhnout fotografie z předchozích let nebo se přihlásit na facebookový profil tábora, kde spolu mohou komunikovat.

Mnohem důležitější změnou je však místo konání tábora. To se z areálu v Běstvině na Chrudimsku změnilo na sportovní a rekreační areál Kácov nedaleko Sázavy. „Byli jsme nuceni poohlédnout se po jiném táboře, protože majitelé komplex v Běstvině bohužel zavřeli. Nicméně jsme objevili ještě lepší místo pro konání tábora. Děti budou jistě nadšené z krásných chatek, sportovišť a také venkovního bazénu, který v letním horku přijde vhod,“ řekla organizátorka letního tábora Andrea Vřešťálová s tím, že několika hektarový areál nabízí možnost zahrát si třeba tenis, volejbal, basketbal, fotbal, minigolf na 18 drahách, stolní tenis a mnoho dalšího.

Dětem se jako vždy budou věnovat rodilí mluvčí a vedoucí s perfektní angličtinou. Vedoucí jsou nejen kvalitními lektory v oblasti výuky anglického jazyka, ale rozumí si s dětmi a vědí, jak je zaujmout. Angličtina se během tábora dětem nevnucuje formou sezení v lavici a biflování slovíček. V angličtině probíhá běžná komunikace mezi celým kolektivem tábora a tak se cizí jazyk dostane mnohem lépe a přirozenější cestou do dětských hlaviček než učením nazpaměť. Kromě nových znalostí si pak děti domů přivezou mnoho báječných zážitků a možná také nějakou medaili z Olympijských her Kácov 2012.

Více informací naleznete na www.letnitabor-flowergarten.cz

 

O společnosti FlowerGarten s.r.o.

 FlowerGarten s.r.o. je společnost provozující anglickou mateřskou školku na Zbraslavi. Nabízí jazykové, sportovní i kreativní kurzy pro děti i dospělé. Pořádá letní tábory a víkendy plné zážitků a angličtiny pro děti a jejich rodiče. Anglická školka FlowerGarten funguje od roku 2006.