Promaledobrodruhy.cz spustil nový propracovanější e-shop

Internetový obchod Promaledobrodruhy.cz spustil začátkem srpna novou a mnohem lepší verzi svého systému. Návštěvníci si tak od té doby mohou užívat nejen nový vzhled, ale také celou řadu zajímavých funkcí. To vše má zákazníkům zpříjemnit výběr i nákup dětského outdoorového oblečení, na které se e-shop specializuje. Novou verzi e-shopu naleznou zákazníci na stejné adrese jako doposud – www.promaledobrodruhy.cz.

Léto ještě zdaleka nekončí, a tak se na dovolenou velká část z nás teprve chystá. Přestože většina obchodů již vyměnila letní zboží za podzimní, v e-shopu Promaledobrodruhy.cz naleznete ještě celou řadu letního oblečení a doplňků. V zavazadlech by v žádném případě neměly chybět barevné sandály Coqui, jež má nyní e-shop i v chlapeckém provedení. Ty každého uchvátí nejen svým úžasným vzhledem, ale také pohodlím, které je zajištěno lehkým gumovým materiálem, ze kterého jsou sandály vyrobeny. K dostání jsou v e-shopu Promaledrobrodruhy.cz jak v dětských, tak v dámských velikostech.

Při dovolené u moře je nutné chránit sebe i své děti před škodlivým UV zářením. Právě z tohoto důvodu zařadil e-shop do svého sortimentu také kvalitní UV oblečení značek Lion in the Sun, Reima nebo Kidorable. Oděvy těchto značek jsou vyrobeny z materiálu, který poskytuje ochranný faktor až 50+, a tak před slunečními paprsky významně chrání citlivou dětskou pokožku. V nabídce naleznete nejen plavky a kombinézy, ale také praktická trika s oblíbeným motivem Angry Birds nebo veselé ručníky a osušky.

Dříve či později však krásné letní počasí skončí a my budeme muset začít řešit, jak své děti obléci, aby nepromokly nebo neprochladly. Proto si již nyní můžete ze sortimentu e-shopu Promaledobrodruhy.cz vybrat nádherné a zároveň kvalitní pláštěnky a deštníky Bugzz a Kidorable s motivy kreslených zvířátek a postaviček. Praktické jsou zajisté také holínky s různými veselými motivy.

Přechodem na nový vylepšený systém se u všech již registrovaných uživatelů smazala jejich osobní data, a tak je nutné, aby je zákazníci vyplnili znovu. Jako kompenzaci za způsobené problémy obchůdek všem zákazníkům nabízí slevu 10 % na veškerý sortiment obchodu. Sleva se aktivuje pomocí kódu NOVYESHOP, který je třeba uvést v nákupním košíku.


Provozovatelem serveru www.promaledobrodruhy.cz je fyzická osoba – Mgr. Eva Stroupková se sídlem Harrachovská 327/8; 190 00 Praha; IČ: 68233043; tel.: +420 775 647 641; e-mail: obchod@promaledobrodruhy.cz