Satelitní sledování Vás neochrání jako mobil

Slyšeli jste o případu Aničky a dalších zmizelých dětí, které se již nepodařilo najít nebo je našli příliš pozdě? Bojíte se o svého manžela či manželku, když se vrací samotní domů? Statistiky zmizelých osob vykazují každým rokem vyšší a vyšší čísla, ale nemuselo by tomu tak být, pokud by lidé využívali satelitní sledování nebo ještě účinnější sledování pomocí mobilního telefonu, s kterým navíc ušetříte. Buďte si jistí, že jsou Vaši nejmilejší v bezpečí díky mobilu, který bez problémů určí, kde se nachází kdykoliv a kdekoliv. Zapomeňte na satelitní sledování a využívejte pro ochranu Vaší rodiny efektivnějšího mobilního telefonu!

Satelitní sledování patří historii, mobilní lokalizace budoucnosti

Satelitní sledování využívá gps modulu, který je možno zaměřit pomocí družice, ovšem to se nemusí povést, pokud se nacházíte v místě s hustou zástavbou nebo pod střechou domu. Satelitní sledování je navíc kvůli nutnosti pořídit příslušenství a veškeré služby poměrně drahou službou, což pro vyhledávání pomocí mobilního telefonu neplatí. Jednoduše si koupíte kartu a polohu svého milovaného můžete zjistit do 9,5 sekund na 99% území, kde je signál. A jaké další výhody Vám mobilní lokalizace na rozdíl od satelitního sledování nabízí?

bez dokupování drahých přístrojů – k aktivaci služby stačí jakýkoliv mobilní telefon

– mobilní telefon nosí dospělí i děti neustále u sebe, proto jim není potřeba vnucovat příslušenství pro gps lokalizaci

– poloha osoby je známá do 9,5 sekund

– výkonnější systém než gps lokalizace pro ochranu dětí i dospělých osob, který je podporován Policií ČR

– mobilní signál v současnosti pokrývá 99% území, na kterém je polohu osoby možné úspěšně zjistit

– aktivace je rychlá a pohodlná

Dejte své rodině bezpečí a sobě klidný spánek bez nočních můr!

NE satelitnímu sledování, ANO mobilní lokalizaci

Rozhodli jste se pro mobilní lokalizaci, která je levnější a účinnější než satelitní sledování, ale nevíte, jak službu získat? Navštivte stránky NajduTe.cz a kontaktujte nás. Stačí získat kartu, a pak již službu pouze telefonicky zprovoznit. Důvěřujte nejvýkonnějšímu způsobu ochrany, který je garantován Policií ČR či Ministerstvem vnitra.

Buďte si jistí, že jste udělali pro bezpečí Vašich dětí a nejbližších skutečně vše!