Silvestrovská party na Bobovce aneb Vrchní, prchni!

Po loňské velmi úspěšné silvestrovské party ve stylu filmu Pelíšky jsme dlouho hledali nové téma na silvestrovskou party, která by vás bavila minimálně stějně dobře jako ta loňská. Proto jste na zveřejnění museli čekat tak dlouho. Ale čekání růže přináší. A my jsme již teď přesvědčeni, že ta letošní ve stylu Vrchni, prchni, bude úžasná a určitě si jí užijete. Koncepce bude velmi podobná té loňské. Největší šanci uspět bude mít opět větší parta přátel. Ale ani velký tým nemá nic jistého. To ukázaly předchozí silvestrovké oslavy.

 

Rezervace míst

Vstupné 350,- Kč na osobu. Místa si můžete rezervovat přímo v restauraci na Bobové dráze. Při rezervaci bude vybrána záloha ve výši 350,- Kč na osobu, která bude použita k úhradě vstupného. Cena zahrnuje program, welcome drink, 1x jízdu na bobu, novoroční kýtu a výherní ceny. Ke konzumaci Vám bude k dispozici náš stálý jídelní a nápojový lístek a také speciální nabídka pokrmů na objednávku. Kontakt na restauraci naleznete v jiné části webu Restaurace Bobová dráha.

Program silvestrovské party

Přijďte s námi oslavit vstup do roku 2011 a prožijete noc plnou zábavy, cocktailů, dobrého jídla, tance, hudby 70tých až let současných a mnoho dalšího. Celý večer odstartujeme netradičním welcome drinkem. V průběhu večera bude probíhat soutěž, ve které má největší šanci na úspěch parta přátel.

Program

19:00 Volná jízda na bobovce a domácí punč se slivovicí od bratrance Rudly ze Znojma
19:45 Zahájení hlavní soutěže
20:00 Kde mám to pití?
21:30 Jako za kulomet, přikrčit, mírně zaklonit
22:00 Pane vrchní, platim!
23:15 Stovku za takovou hudlařinu
24:00 Ohňostroj
00:30 Vyhlášení vítězné „partičky“ a předání cen
04:00 Třetí zaplacení Vašich účtů a odchod domů

Vstupné 350,- Kč na osobu. Místa si můžete rezervovat přímo v restauraci na Bobové dráze. Při rezervaci bude vybrána záloha ve výši 350,- Kč na osobu, která bude použita k úhradě vstupného. Cena zahrnuje program, welcome drink, 1x jízdu na bobu, novoroční kýtu a výherní ceny. Ke konzumaci Vám bude k dispozici náš stálý jídelní a nápojový lístek a také speciální nabídka pokrmů na objednávku. Bližší informace na tel. 736 778 395, pan Inemann nebo 608 148 739, pan Kantor.

Výhry

1. místo 30 jízd na bobové dráze a čerstvá grilovaná vepřová kýta ( ca. 15 kg )
2. místo 15 jízd na bobové dráze a 15 x Mojito
3. místo 10 jízd na bobové dráze a dárek s překvapením
4. místo Upřímná gratulace ke čtvrtému místu
5. – ??? místo Vůbec nic

Na jednotlivé ceny budou výhercům předány vouchery s platností do konce července 2011.

bobovka-silvestr-praha-2010-okenko

 

Restaurace Bobová dráha

Prosecká 36, Praha 9 – Prosek
www.restaurace-bobovka.cz
info@respoint.cz