Školka v Nedvězí – dny otevřených dveří

Školka v Nedvězí

Milí rodiče,

s velkou radostí a očekáváním v září otevíráme novou školku v Nedvězí u Říčan v Praze 10. Naše školka je umístěna v půvabné budově obklopené krásnou zahradou, ve které Vaše děti najdou velkorysé prostory pro své všestranné vyžití. Jen pár kroků od školky se rozkládá přírodní rezervace Mýto, která bude cílem častých vycházek za zábavou a dobrodružstvím.

Naše cesta je cestou harmonie a rovnováhy. Vracíme se k principům poznání vyváženosti těla a ducha. Dětskou zábavu, bezstarostnost a krásné prostředí dáváme do rovnováhy s dětskou vnímavostí, touhou po poznání a schopností se velmi rychle učit novým věcem.

Vaše děti najdou v naší školce nejen příjemné prostředí, dostatek prostoru a nadstandardní vybavení, ale také tým kvalifikovaných učitelů, kteří budou s dětmi podnikat výlety do světa sportu, objevů, vynálezů, hudby a umění.

Prostředí mateřské školky doprovází první dětské kroky na cestě k samostatnosti. Děti si jej pamatují celý život. Společně s Vámi jim rádi pomůžeme, aby byl tento jejich první samostatný krok co nejbezpečnější a nejpříjemnější.

 

V případě Vašeho zájmu Vám rádi umožníme prohlídku prostor školky už během měsíce srpna. Můžete nás kontaktovat na telefonním čísle 776 633 633. Registrace dětí do školky byla již zahájena.

 

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 28. 8. – 3. 9. 2010

Dveře naší školky se pro všechny zájemce otevřou poslední srpnový víkend a celý první zářijový týden a to vždy od 8 do 17 hodin. Přijďte se podívat, popovídat si a zjistit všechny potřebné informace. Určitě vezměte s sebou děti, bude se jim u nás líbit.

 

Školka v Nedvězí

Školka v NedvězíŠkolka v Nedvězí

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Školka v Nedvězí