Sledování osob může zachránit životy

Četli jste již poslední noviny nebo jste koukali na události a vyděsila Vás další zpráva o pohřešovaných dětech i dospělých? Není rozhodně divu. Jejich počet každým rokem skutečně roste, přesto můžete ochránit sebe i své nejbližší před podobnou noční můrou. Sledování osob pomocí mobilních telefonů je nejúčinnějším prostředkem, jak jim zajistit bezpečí. Vyhledejte polohu kohokoliv z Vás do 9,5 sekund díky sledování osob, a to v případech, kdy může jít o čas. Chraňte své milované levnou a efektivní cestou!

Sledování osob pomocí mobilu technikou budoucnosti

Sledování osob pomocí gps a satelitu je velmi oblíbenou formou bezpečnostních opatření, avšak jedná se o drahou metodu a v hustě obydlených oblastech či v domech satelit hledanou osobu nezaměří. Naproti tomu sledování osob prostřednictvím speciální karty do telefonu je schopno vyhledat Vaše nejdražší na 99% území, kde je signál, a to za kratší dobu než je 10 sekund. A jaké další výhody Vám levné mobilní sledování osob nabízí?

bez dokupování drahých přístrojů – k aktivaci služby stačí jakýkoliv mobilní telefon

– mobilní telefon nosí dospělí i děti neustále u sebe, proto jim není potřeba vnucovat příslušenství pro gps sledování osob

– poloha osoby je známá do 9,5 sekund

– nejvýkonnější systém sledování osob pro ochranu dětí i dospělých osob, který je podporován Policií ČR

– mobilní signál v současnosti pokrývá 99% území, na kterém je polohu osoby možné úspěšně zjistit

– aktivace je rychlá a pohodlná

Dejte své rodině bezpečí a sobě klidný spánek bez nočních můr!

Sledování osob není zásahem do soukromí ale ochranou

Sledování osob je podporováno Policií ČR i Ministerstvem vnitra a v žádném případě se nejedná o zásah do soukromí. Sledování osob pomocí mobilu je určeno pro všechny starostlivé rodiče, partnery či jiné rodinné příslušníky, kteří si chtějí být jisti, že jsou jejich milovaní v bezpečí. Aktivujte si i Vy tuto službu a udělejte tak maximum pro Vaši rodinu a její zdraví! Chraňte sebe a Vaše nejbližší.