SLEVA za video či fotografii nůžkových stanů a podlahových systémů Rola-Trac

Zákazníkům, kteří nám zašlou video, fotografii či poskytnou jiný obrazový materiál, na kterém jsou zachyceny plastové podlahy Rola-Trac či stany RedX, poskytneme slevu ve výši 15 % na zapůjčení stanů či podlah.

Zapůjčení stanů

Společnost Syta spol. s r.o. nabízí svým zákazníkům ty nejkvalitnější nůžkové stany, party stany a zahradní altány.

Pokud potřebujete profesionální a kvalitní nepromokavý stan na firemní, kulturní či sportovní akci a koupě stanu je pro vás nevhodnou investici, skvělou možností je zapůjčení vhodného typu stanu. Našim zákazníkům poskytujeme pronájem party stanů, nůžkových stany a altánů, které jsou nedocenitelné při pořádání koncertů, na catering, filmovou produkci, trhy, festivaly, promo akce, party a prodejní akce.

Naši pracovníci vám ochotně poradí při výběru vhodného produktu. Vaše poptávky zasílejte prostřednictvím e-mailu na stany@syta.cz.

Pronajímáme pouze kvalitní stany tradiční britské značky RedX, které se vyznačují nízkou hmotností, kompaktností, skladností, snadnou manipulací, příjemným vzhledem a nepromokavostí. Při zapůjčení stanů můžete využít naší speciální akce. Pokud nám zašlete video či fotografii s party stany či altány RedX, poskytneme vám na zapůjčení 15 % slevu.

Zapůjčení podlah

Mobilní podlahové systémy Rola-Trac usnadňují pořádání festivalů, firemních akcí, promo akcí, sportovních závodů a dalších akcí, které vyžadují využití bezpečných zpevněných ploch. Syta spol. s r.o. pronajímá plastové podlahy Rola-Trac, které jsou vhodné pro zpevnění jemného povrchu, pro vytvoření trvalých nebo dočasných příjezdových cest, jako podlahy do garáže, k vytvoření přistávací plochy pro malá a střední letadla. Jsou vhodné jako plocha pod těžkou techniku. Často se tyto podlahy používají na stavbách, v letectví, armádě, i na dalších místech kde je zapotřebí dočasná či trvalá zpevněná plocha.

http://syta-servis.cz/stany

http://syta-servis.cz/podlahy

http://www.syta-podlahy.cz/