Spokojené dětství – přihláška do Školky Ježeček

Je pro vás důležité, aby o vaše dítě bylo kvalitně postaráno? Chcete, aby se ve školce učilo angličtině? Pracujete do večera a nemůžete vaše potomky vždy vyzvednout do pěti hodin? Preferujete zdravé stravování v BIO kvalitě? Nemá se o vašeho miláčka kdo postarat v čase letních prázdnin? Bydlíte v Praze 5 nebo jejím okolí? Pak právě pro vás a vaše děti otevíráme již 1. září Školku Ježeček v Praze Slivenci.

Školka Ježeček otevře své brány 1. září. Dětem i rodičům nabídne mnoho výhod, mezi něž beze sporu patří možnost přivést dítě kdykoliv od 7.30 do 9.00 hodin a vyzvednout jej i po 17.30 hodin, kdy končí standardní otevírací doby školky. Kromě toho Školka Ježeček nabízí i hlídání dětí ve večerních hodinách a o víkendu, provoz je nepřerušen i v době letních prázdnin, kdy mají rodiče problém s hlídáním svých ratolestí. Hlídání nabízíme i pro děti, které naší školku nebudou navštěvovat.

O bohatý program zahrnující hudbu, tanec, zpěv nebo malování, výuku angličtiny nebo logopedické kurzy se postarají kvalifikovaní vyučující. Velký důraz klademe na individualitu dítěte a rozvoj jeho vloh. Rodičům nabízíme možnost nepřetržitého dohledu nad péčí dítěte pomocí webkamery.

Děti se budou ve školce stravovat zdravě v BIO kvalitě. Všechna jídla budou opatřena detailním výčtem složení výrobků, možné je objednat také dietní stravovací režim, např. bezlepkovou nebo nemléčnou dietu.

Více informací o široké škále služeb, které naše školka nabízí, se dozvíte na www.skolka-jezeck.cz.

Věříme, že se nám podařilo vytvořit pro vaše dítě příjemné prostředí, kde stráví spokojené dětství.

Veronika Kosařová
Ředitelka školky