Super tábor s bezva dětmi a spoustou zábavy!

První dva turnusy anglického letního tábora Olympic games Kácov 2013 byly opravdu povedené a děti se ani chvilku nenudily. Přispělo k tomu také báječné počasí, které si určitě objednáme i na třetí turnus :-).


Kromě celotáborové hry a různých sportovních aktivit dětem zpestřovaly program i doprovodné akce. Jedním z prvních zážitků byl pro děti jistě paintball. Ve vojenských oblecích se ve skupinkách vypravovaly do lesa, kde za účasti profesionálních paintballistů vypukla vzrušující bitva mezi jednotlivými týmy.

Na děti se v obou týdnech přijeli podívat kácovští dobrovolní hasiči, kteří dětem nejen ukázali hasičskou techniku, ale připravili pro ně odpoledne plné zábavy. Nadšení byli malí i velcí.

Vynechat jsme nemohli ani blízkou řeku Sázavu, kterou větší děti sjely z Kácova do Českého Šternberka na raftech. Někteří odvážlivci se dokonce v řece i zchladili :-).

Zapomenout nesmíme ani na skvělou návštěvu rádia Impuls, které pro děti společně se zpěvákem Davidem Deylem připravilo táborový mega koncert. Děti od rádia dostaly nejen bezva den, ale také mnoho krásných dárků a všichni si celý den zkrátka parádně užili.

Každému, kdo si s námi přijel na tábor hrát a užívat si, moc děkujeme!

www.letnitabor-flowergarten.cz