Užijte si léto s angličtinou!

Rozhodli jste se využít dlouhých letních dní ke zdokonalení angličtiny? Pak si jistě vyberete ze široké nabídky, kterou jazykové školy v dnešní době nabízí. Máte možnost zvolit si z nepřeberné nabídky letních jazykových kurzů. Obvykle jsou speciálně připraveny právě pro studenty, které chtějí letní měsíce pro zlepšení angličtiny využít.

Volit můžete obvykle mezi intenzivními kurzy, kdy se do angličtiny opravdu ponoříte a budete se jí denně věnovat, a kurzy s běžným počtem hodin trvající celé léto. V nabídce jazykových škol vyučujících angličtinu je možné najít řadu specializovaných kurzů. Ať už chcete oprášit své znalosti angličtiny před dovolenou nebo začít s angličtinou úplně od začátku, jistě si vyberete to, co bude vyhovovat právě vám.

Speciální kurzy angličtiny určené pro cestovatele vám umožní vyzkoušet si modelové situace a seznámit se se slovní zásobou využitelnou při vašich cestách do zahraničí. Pokud už nějaké znalosti angličtiny máte, můžete si odpočinout v létě při zábavných hodinách konverzace, rozšířit svou slovní zásobu a pobavit se při diskuzích s ostatními studenty.

Pokud si chcete zlepšit vaše znalosti angličtiny ve všech směrech, vyberte si klasický kurz vedený moderními metodami. Přímá konverzační metoda má jen málo společného s klasickou školní výukou, jak si ji všichni pamatujeme. Na hodinách vedených moderními inovativními metodami se budete učit anglicky přirozeným způsobem a budete od začátku na hodinách hovořit.

Díky moderním způsobům výuky máte možnost užít si zábavné hodiny angličtiny, na kterých se naučíte jazyk přirozenou cestou a budete umět jazyk používat intuitivně bez nutnosti překládání a dlouhého přemýšlení nad gramatikou.