Veřejná internetová AutoAukce.com mění den a čas konání

Celostátní veřejná internetová aukce motorových vozidel AutoAukce.com, která byla minulý měsíc oceněna v pořadu České televize Den D, mění téměř po roce den a čas svého pravidelného konání. Od dubna se čas autoaukce přesunuje ze sobotní 14. hodiny na každý PÁTEK od 10 hodin. První autoaukce v novém termínu se tak uskuteční již tento pátek 1. dubna od 10 hodin.

 

Systém AutoAukce.com, který funguje na českém trhu od loňského jara, zaznamenal po únorovém mimořádném úspěchu v pořadu Den D České televize obrovský nárůst poptávek. V souvislosti s nimi se objevila i řada nových přání a požadavků klientů, které vyústily právě ve změnu termínu konání každotýdenních autoaukcí. „Termín konání na všední den dopoledne jsme přesunuli s ohledem na přání zákazníků především z řad firemní klientely, která se nám dramaticky rozrůstá“ objasňuje důvody Ivan Doubek, jednatel společnosti Autoporadce provozující systém AutoAukce.com.

Nový čas konání autoaukcí využije společnost Autoporadce i pro svou další prezentaci novým potenciálním klientům. „Díky času všedního dne můžeme zatím nerozhodnutým firemním zákazníkům prezentovat ostrou aukci na živo přímo u nich, na jejich pracovišti,“ říká Ivan Doubek a doplňuje, že v současnosti společnost disponuje již více než 50 Autoporadci, kteří operují na území celé České republiky.