Veřejné závody na bobech 28.8.2010

Chcete se stát druhým mistrem Prahy v jízdě na bobech? Otevřené závody v bobování se blíží! Mistrovství v bobování je určeno všem, kteří mají rádi trochu adrenalinu, jsou soutěživí a mají chuť vyhrát disciplínu, ve které nejsou žádné jiné oficiální závody. Otevřené mistrovství v bobování je rozděleno do dvou hlavních kategorií, kde ženy i muži soutěží zvlášť.

 • mistrovství je určeno pro účastníky od 18ti let věku
 • zúčastnit se může každý a nemusí být sportovec, dokonce i kila navíc mohou být výhodou
 • 2 kategorie, muži a ženy
 • zajímavé ceny
 • spousta zábavy, trocha adrenalinu

Pokud ještě váháte, tak se koukněte do fotogalerie loňského, historicky prvního, závodu v bobování.. Všichni závodníci i organizátoři se dobře pobavili, zazávodili a v plném zdraví se vrátili domů.

Program akce a registrace závodníků

Závod se koná v sobotu 28.8.2010 od 19 do 22 hod. Volné měřené tréninky se konají dne 27.8. od 19 do 22 hodin. Účast na tréninku je dobrovolná. Jedna měřená tréninková jízda je zahrnuta v ceně startovného. Trénovat také můžete za zvýhodněné jízdné. Po zaplacení startovného si můžete zakoupit permanentku na 10 neměřených jízd za 200 Kč. Závodu se může zúčastnit každý starší 18ti let!

Termín: 28. srpna 2010
Ukončení přihlášek: 26. srpna 2010
Prezence závodníků: 28. srpna 2010 od 17:00 do 18:30 hodin
Start závodu: 19:00 hod., konec závodu 22:00 hod.
Startovné: 200,- Kč
Vyhlášení: kolem 23:30 hodin

Jak se registrovat do závodu? Registrační formulář je k dispozici v restauraci na Bobové dráze, kde jej můžete vyplnit a podat. Při podání registračního formuláře uhradíte obsluze startovné ve výši 200,- Kč. Tím jste registrováni do závodu, ve kterém jedete nejen o prestiž, ale i pro zábavu. Vzhledem ke kapacitě dráhy je počet závodníků je omezen. Přihlášky je možné podat nejpozději do 26.8.10. V případě, že se registrovaný účastník nedostaví k prezenci v uvedeném čase, je automaticky diskvalifikován ze závodu bez možnosti vrácení startovného.

Registrační formulář si můžete i stáhnout, pohodlně doma vyplnit a až budete mít cestu kolem, tak nám jej předáte a zaplatíte startovné.

V ceně startovného je zahrnuta 1x tréninková jízda, 1x ostrá jízda a lehké občerstvení. K dispozici bude kamera na trati, která do prostoru horní terasy bude přenášet živý obraz ze závodu. Vyhlášení výsledků závodu je plánováno na 23:30 hodin.

Provozní řád letní bobové dráhy

 1. 1. Jízda na bobové dráze je pouze na vlastní nebezpečí. Používejte vhodné oblečení a nejezděte pod vlivem alkoholu. Nerozvážný způsob jízdy může být příčinou úrazu. Brzděte vždy včas a na konci dráhy najíždějte na brzdný pás velmi pomalu.
 2. 2. Po projetí cílem ihned brzděte!
 3. 3. Jezděte jen takovou rychlostí, která neohrozí vás ani ostatní. Od jezdce před vámi dodržujte vzdálenost nejméně 25 metrů. Při nárazu do jezdce před vámi nesete za veškeré následky plnou odpovědnost.
 4. 4. Za mokra je provozovatel oprávněn dráhu uzavřít.
 5. 5. Na trase bobové dráhy nezastavujte.
 6. 6. Seďte vždy ve směru jízdy, neotáčejte se. Respektujte dopravní značky a plně se koncentrujte na úsek dráhy před vámi. (alespoň 25 m)
 7. 7. Brzdu držte oběma rukama. Nesahejte za jízdy na dráhu ani na spodní část vozíků.
 8. 8. Děti do 8 let mohou být přepravovány pouze v doprovodu dospělých.
 9. 9. Dodržujte odpovídající nebo signalizované startovní intervaly.
 10. 10. Dodržujte pokyny obsluhy. Při nedodržení provozního řádu můžete být z přepravy vyloučeni.
 11. 11. Zakoupením jízdenky se každý návštěvník zavazuje dodržovat tento provozní řád.

 

Restaurace Bobová dráha
Prosecká 36, Praha 9 – Prosek
www.restaurace-bobovka.cz
info@respoint.cz