Vydělávejte na internetu s dotací: E-shop FastCentrik jen za 458 Kč měsíčně

Hledáte brigádu, přivýdělek k zaměstnání či k mateřské dovolené? Zkuste si otevřít e-shop! Využijte speciální dotační program, který je první v České republice a získejte dotaci na první 4 měsíce provozu e-shopu FastCentrik.

Lidé na internetu pořád utrácí, využijte svou šanci a vydělejte na tom!

Internetové obchody prosperují. Mají jen minimální náklady a zákazníky proto lákají na nízké ceny. Obchodování na internetu je totiž stále populárnější a stalo se bezpodmínečnou součástí našich nákupních zvyků. Připojte se k úspěšným obchodníkům a vydělávejte na internetu také.

V roce 2009 utratili zákazníci internetových obchodů 37 miliard korun, přičemž se toto číslo každým rokem zvyšuje. Využijte skrytého potenciálu internetových obchodů a vydělávejte na internetu i vy.

Vyzkoušejte první dotaci na e-shop v ČR!

FastCentrik je vysoce profesionální e-shop, který se snadno ovládá a lze ho pronajmout bez tíživých závazků a nákladů.

Využijte v létě báječnou dotaci na eShop, která je první v ČR! Víme, že začátky bývají krušné, proto vás budeme v průběhu prvních 4 měsíců dotovat z 80 %. Pokud si eShop pořídíte mezi prvními 300 klienty, můžete tuto báječnou dotaci využít. Navíc jako bonus získáte ZDARMA školení „Jak na webu skutečně vydělávat“, abychom vám ukázali, jak rozběhnout e-shop, který si zákazníci zamilují. Hledáte nějaký háček? Opravdu tu žádný není.

Nenechte se zbytečně svazovat. Nabízíme vám dotaci bez závazků, s níž budete mít neustále svobodu volby a se svým podnikáním můžete naložit přesně tak, jak budete chtít vy sami.

Využít nabídku na e-shop s dotací je jednoduché!

  • První 4 měsíce provozu e-shopu jen za 458 Kč* místo obvyklých 2 290 korun
  • Akce platí pro prvních 300 klientů
  • + ZDARMA oblíbené školení „Jak na webu skutečně vydělávat
  • Maximální podpora do začátku podnikání
  • Žádné závazky, pouze 1 měsíc výpovědní lhůta
  • E-shop můžete objednat na adrese http://www.fastcentrik.cz/e-shop/objednejte.aspx, v posledním kroku objednávky zadejte kód DOTACE458

Neváhejte a objednejte si e-shop FastCentrik!

Více informací na http://www.fastcentrik.cz/akce nebo zdarma volejte na 800 666 222 či 800 666 333.

* Sleva z ceny E shopu se vztahuje na první 4 měsíce provozu e-shopu FastCentrik, licenci, hosting a podporu. Sleva se nevztahuje na napojení e-shopu na externí dodavatele a na doplňkové služby (individuální odborná školení, grafika na míru, ruční registrace do katalogů apod.). Ceny jsou uvedeny bez DPH.