Zařízené kanceláře se službami jsou odpovědí na klesající zájem o klasické kancelářské prostory

Praha – Společnost Pankrác Business Centre působí na realitním trhu již 5 let a dokazuje, že pronajímat zařízené kanceláře doplněné o služby přináší úspěch. Ačkoliv se realitní trh s nájemními prostory dlouhodobě potýká s poklesem, možnost flexibilní doby nájmu ve spojení s „hotelovými službami“ láká stále více firemních zákazníků. O tom svědčí i dlouhodobý růst zájmu o prostory v business centru na pražském Pankráci.

Dle průzkumu portálu Kanceláře.cz za rok 2013 dlouhodobě klesá průměrná požadovaná výše čistého nájmu klasických kancelářských prostor, a dělo se tak i v jeho posledním kvartálu. Naopak v oblasti nájmu zařízených a virtuálních kanceláří je situace dlouhodobě stabilní a rostoucí, jelikož zde dochází až k 15% úspoře nákladů v rozpočtu u nájemce.

Klienti flexibilních kanceláří se podílí na nákladech společně, a tudíž uspoří nemalé provozní náklady za investice do vlastního nábytku, telefonní ústředny, technického zázemí, kabeláže a v neposlední řadě i na mzdových nákladech za vlastní recepční. Recepční business centra vyřizují veškeré telefonní hovory jménem každé společnosti, vzkazy předávají dle instrukcí klienta a zařídí i další administrativní či sekretářské úkony.

Flexibilní kanceláře Pankrác Business Centre jsou určené pro zákazníky, kteří upřednostňují nejen krátkodobý a dlouhodobý pronájem kancelářských prostor, ale i služby virtuální kanceláře a prestižní adresu pro registraci sídla společnosti.

 „Vzhledem k tomu, že jsme lokálním poskytovatelem zařízených kanceláří, velice dobře známe potřeby místního trhu a jsme schopni okamžitě a pružně reagovat na individuální požadavky našich zákazníků. Nejsme svázáni zdlouhavými rozhodovacími procesy a omezeni pravidly jako je to v případě nadnárodních korporací,“ říká: Ivona Hronová, ředitelka Business Centra.

Řadu zákazníků překvapí cena za pronájem zařízené kanceláře se službami, která je většinou na první pohled vyšší, než je tomu v případě tradičních kancelářských prostor. Razantní snížení ceny však plyne ze služeb, které nejsou potřebné neustále, jako jsou např. pronájem zasedacích místností, administrativní služby, kopírky, vybavení kuchyňky apod. Ty jsou sdíleny mezi nájemci a celkový náklad na pronájem a služby tak je výhodnější až o 15 %.

Více na: www.pankracbc.cz

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

Stanislav Přibyl
PRAM Consulting s.r.o.
Na Březince 6
150 00 Praha 5
Tel.: +420 222 351 497
Mobil: +420 736 684 268
E-mail: stanislav.pribyl@pram.cz

Ivona Hronová
Pankrác Business Centre s.r.o.
Na Pankráci 1724/129
140 00 Praha 4
Tel.: +420 225 992 204
Fax: +420 225 992 201
E-mail: ivona.hronova@pankracbc.cz