Živé vystoupení Cocotte Minute v sexshopu Sexyhračky.cz

SexyHracky.cz

Praha 1. března 2010 – V sexshopu Sexyhračky.cz, poprvé ve své historii, živě vystoupí jedinečná česká nu-metalová kapela Cocotte Minute. Skupina ve složení Zeller (zpěv), Codan (basa), Přéma (kytara), Czendál (kytara) a Pavloas (bicí) vznikla v roce 2002 a právě nyní vydává svou další desku pod názvem „Sado Disco volume 2“. Luxusní akustický set proběhne ve čtvrtek 11. března 2010 od 19:30 hod. v sexshopu Sexyhračky.cz v pražské Holešovické tržnici. Následovat bude after párty v přilehlém TAT Baru. Zde se fanouškové mohou osobně setkat se všemi členy kapely.

 

Návštěvníci baru premiérově shlédnou, již desátý, jubilejní klip Sado Disco. Nebude chybět ani divoké hudební kouzlení za mixážním pultem, za kterým se vystřídají členové kapely. Vstupenky na obě akce jsou zcela zdarma, avšak vstup do prodejny Sexyhračky.cz na akustický koncert je z kapacitních důvodů omezen, tudíž je nutné se registrovat na webových stránkách kapely.

Jsme nesmírně rádi, že jsme mohli poskytnout náš sexshop pro netradiční živý koncert Cocotte Minute, který, jak doufáme, umožní navodit skvělou sado disco atmosféru. Zároveň jsme připravili, v den koncertu, pro fanoušky kapely a nejen pro ně, prostě pro všechny návštěvníky této akce, 30 % slevu na většinu sexy zboží,“ říká Zuzana Kopecká, vedoucí sexshopu Sexyhračky.cz

Cocotte Minute je svou živelností unikátní klubovou senzací a je často vyhledávaným festivalovým tahákem. Toto hudební uskupení vystoupilo například na Rock For People, Noc plná hvězd, Colours Of Ostrava, Basinfirefest, United Islands, Mezi Ploty, Kunčice, Benátská noc, Masters Of Rock  a mnoho dalších festivalů. V roce 2007 byla kapela vyhlášena na Žebřík 2006 Sony Ericsson Awards Objevem roku.

Program akce

19:30 hod. otevření prostoru sexshopu Sexyhračky.cz
20:00 hod. akustický set Cocotte Minute
20:30 hod. konec akustického koncertu
21:00 hod. after párty v TAT Baru
křest music videa, Sadodiscothegue, meett & greet párty

Bližší informace o koncertě či kapele naleznete na www.cocotteminute.org

 

SexyHracky.czRiver Town Prague – hala 18, Bubenské nábř. 306/13, 170 00 Praha 7

info@sexyhracky.cz, www.sexyhracky.cz

  

Kontakt pro média:

Petra A. Nováková, e-mail: petra.a.novakova@redlight.cz, tel. číslo: +420 602 325 832